76 Kč s DPH
3 Kč s DPH
400 Kč s DPH
Popis
Set barev na dekorování svíček! Obsahuje barvy: černá, červená, fialová, modrá, oranžová, zelená, zelenožlutá, žlutá. Každá barva je v balení po 10g.

Aplikace na svíčku buď štětečkem, nebo pomocí skleněné špendlíkové hlavičky zapíchnuté např. do tužky. Vytvořený plastický dekor má zřetelný punc ruční práce.
343 Kč s DPH
200 Kč s DPH
barva červená, žlutá, modrá, zelená, fialová

Popis
Velmi kvalitní a syté barvivo do vosků a gelů. Balení po 5x10g.
70 Kč s DPH
Popis
Aroma , vůně do svíček , vosků , gelů. Objem 10ml

V poslední době jsou velice žádané parfémované svíčky v široké paletě vůní.Parfémy do vosků jsou speciální přísady, které při vhodném užití i dávkování dávají svíčce další rozměr užitných vlastností. Pokud jemně parfémovanou svíčku umístíte bez obalu do místností s pokojovou teplotou, během krátkého doby Vám příjemně provoní celý pokoj. Upozorňuji na doporučené dávkování. V opačném případě je takováto svíčka v pokoj nepříjemnou záležitostí. Doporučené dávkování je 1 - 2 % váhového objemu parafínu .Parfém se do směsi případně již probarvené přidává až těsně před litím a pozor i na teplotu, max. 80 st.C. Důkladně se celý objem směsi promíchá a lije se. Při přehřátí může dojít i ke zničení vlastností parfému, tedy pozor na teplotu i dávkování. Některé typy parfémů mají tu vlastnost, že pohlcují cigaretový pach a proto jsou rovněž tyto druhy svíček vyhledávané
76 Kč s DPH
Popis
Strojek se zalije do svíčky včetně světelného kabelu, který dává pokyn čidlu, které spustí střídání svitu diod. Obsahuje 3 diody, červenou modrou a zelenou, které se střídají po několika sekundách. Výsledkem je, že svíčka září v každém okamžiku jiným odstínem.


Zalití do svíčky vyžaduje dodržování postupu, který je ke strojku přiložen. Zvládne i mírně pokročilý "svíčkař".
kurýr DPD s .kterým máme smlouvu Vám zašle s DPH za 145,- poštovné do 3kg
Orientujeme se ceny podle váhy
Objednávka nad 2000,- Doprava zdarma
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Objednávka nad 2000,- Doprava zdarma
DPD_Logo_Online_withFond.png
Scháníte něco konkrétního co tu nemáme,napište Nám..
j.hajkova@seznam.cz
Kontakt:
Jitka Hájková
Bratislavská 425
Teplice
IČO: 71946217
+420 607718923
!!! PRO OSOBNÍ ODBĚR NÁS KONTAKTUJTE !!!Děkujeme za návštěvu a přejeme Vám příjemný nákup.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one